Home >>Dell Laptop Adapter >>Dell da330pm190 laptop Power Adapter
da330pm190 Adapters - Dell da330pm190 laptop Power Adapter -- This brand new DA330PM190 LA330PM190 dell Laptop adapter is a , 19.5V, 100% compatible with Dell Alienware m18/R9-7845HX, one year warranty, 30-days money back. If you have any question or suggestion about this dell da330pm190 Adapters, please contact us so we can offer you the most convenient service.
Dell da330pm190 adapter - New Zealand Store
safe
30 day money back
  • Availability: IN STOCK
  • Pcode :
  • DE154D89
  • AC Input :
  • 16.92A, 330.0W
  • DC Output :
  • 19.5V
  • Connection:
  • 7.40mm ??5.10mm
  • Type :
  • GSB634
  • Condition
  • Laptop adapter (Brand new)
  • battery rate
nz battery store
band of trust
Dell da330pm190 Laptop adapter - Product information
  • Tech Specs : AC Input: 16.92A, 330.0W. DC Output: 19.5V
  • Product Type : Brand new, 100% compatible with Dell Alienware m18/R9-7845HX.